Nezařazené

I'm sorry.... again (:

27. září 2011 v 21:38 | Clergna//A-CC
Opravdu se moc omlouvám, že jsem tu tak dlouho nebyla (: Nějak jsem neměla náladu, i když grafiky je habaděj (: Mám 2 layouty, 2 signatury, blend, PNGs se šmoulama :D. No tak tady máte ty 2 layouty. Kdyžtak víc všechno aktualizuju na clergna-art.blog.cz, ale nová grafika tam bude až tak hodně pozdě dneska (: Zítra malujeme třídu, vůbec se mi tam nechce :D Zaprvý, jsem rozhádaná s jednou holkou - teda ona se mnou, já jí jenom kvůli tomu nenávidím :D a zadruhý jsem po dnešním tréninku totálně, ale úplně mrtvá (jo, asi mám špatný slovosled a opakuju se, omlouvámse, to je důsledkem mojeho vytížení :D) No nic, kdyžtak skočte na C-A. Jeden layout už je dost starý :D, takový menší nápad, ale strašně se mi to líbí *samochvála smrdí, ale já nic necítím* :D a druhý je na přání pro jednu holku, ale volně ke stažení taky (: Kdybste si říkali LAYOUTY NA PŘÁNÍ DĚLÁM JENOM HODNĚ VYJÍMEČNĚ!!
Prosím, čtěte READ ME (:

Volný layout >> Depressive

8. srpna 2011 v 14:26 | cean.
Volný Layout || Spokojenost 40% || Náhled
Vůbec se mi nelíbí :/ Je děsný :DD
Pokud ho někdo chce -hahaha- piše na email border.collies@email.cz a do předmětu
mi napište jak se layout jmenuje, pokusím se Vám ho nastavit tak max. 10 dní po podání žádosti.
Pro náhled klikni buď na obrázek nebo na text s odkazem.


Layout na osobní blog (:

5. července 2011 v 17:48 | Clergna//A-CC
(: Dneska by měly přibýt ještě 2 články, promiňte, trochu na ten blog kašlu (: Jeden bude s CtS a druhý s layem Pretty Little Liars (: Nekoukám na to, ale asi začnu :D pro ty co hned začnou psát, jak se tam stalo tohle a támhleto :D jo a bude nový layout blogu mě už se tenhle přestal líbit :DDD
No nic (:

Můj blog -> Clergna-art.blog.cz

(náhled dodám později (:)

Layout - Quotations

22. ledna 2011 v 17:41 | A-CC
No, po dlouhé době, něco jednoduchého (: Citáty, úžasný, škoda, že se mi tam nevešel ten Caesar.. Ach, Euripides má nejlepší citáty na světě :D nebo Jane Austen (: Nemyslete si, že jsem si s tím nedala práci, dlouho jsem je vybírala (:, napadlo mě to ve škole :D haha, jak originální... prostě jsem si tak črtala :D a pak jsem se rozhodla to v PS zrealizovat (: . Spíš pro deníčkovské blogy a pro lidi, c se nudí a chtějí s číst citáty :D (aspoň při tak dobré znalosti angličtiny co mám já :D - ebojte, každý 2. ji má lepší :D)
PS. při stahování nezapomeňte na credits!! (:
layoutsacc.blog.cz
layoutsacc.blog.cz

Layout - House Of Night

27. prosince 2010 v 17:48 | A-CC
No, popravdě, při zadání tématu jsem vůbec netušila co s tím dělat. Byla to pro mě tak trochu výzva, proto jsem ho taky udělala :D Objednavatelce se líbí, já již nedisponuji takovýmito slovy pro tento layout (plácám nesmysly, radši si to nečtěte :D) No černá a červená tam je, Škola noci taky ornamenty taky :D Prostě je to slátanina :D.
layoutsacc.blog.cz
layoutsacc.blog.cz
..:PREVIEW:..

layoutsacc.blog.cz
Do vol.dol.boxu hoďte prosím tohleto :))

Layout - Fashion

15. prosince 2010 v 21:20 | A-CC
Yes, konečně jsme se dokopala ke zveřejnění, normálně nedělám laye na ojednávku, ale tuhle holčinu jsme si tak nějak oblíbila (: Takže tedy tento nepovedený pokus je věnován Marti <3 pokud o nějteda po tak douhý době ude mít ještě zájem, udělala jsem ho asi už no skoro před měsícem... a na DA ho dala asi tak před pár dnama :D tomu se říká LENOST.
layoutsacc.blog.cz
layoutsacc.blog.cz
..:PREVIEW:..
layoutsacc.blog.cz

Layout - My Melancholic Masquerade

22. května 2010 v 17:57 | Renesmee
Ano, asi to bude pravda. Po x době jsem něco přidávám. Nevracím se sem úplně, nenám čas dělat layouty na přání. Mrzí mě to, ale přestávka je občas potřeba. Radši jich udělám vice volných podle sebe.

Tenhle layou je dělaný z fotek, které jsem našla když jsem se nudila a měla trošku jak to říct - depresi.Snad je lay aspoň trošku použitelný.. :-)


-------------------------------------------------------------------------------------
layoutsacc.blog.cz

...::PREVIEW::...
-------------------------------------------------------------------------------------

Layout - Fresh

6. května 2010 v 22:45 | A-CC
:D Vznikl přímo z nudy, protože tato sedmnáctiletá Norka má naprosto úžasné fotky, které mě uchvátily. Layout je nenakódovaný.

Název: Layout - Fresh
Program: GIMP 2.6.7
Doba:20 minut
Spokojenost:****/*****
Obrázky od:levander1992
Avatar:
Zatím chybí
Náhled:
free image host
Uživatelé:NEOMEZENO

Layout - Untitled Spring

6. března 2010 v 22:49 | A-CC
Tak tohle je totální slátanina :D ale pár lidí mě přesvědčilo, abych jí sem dala :D :D(ano poděkujte i Renesmee :D :D a v tom není ironie) :D Tenhle lay je takový divný :D :D ani ty barvy k sobě nejdou. A vlastně víte že si nepamatuju layout který jsem si pochválila ?? možná ten s Jokerem, který se mi fakt líbil :D :D Jak se dá tenhle program z hlavy odstranit ?? Jinak toho avataru si nevšímejte :D

PS: ODJÍŽDÍM NA HORY!! ČEKEJTE MĚ VE STŘEDU, POKUD PŘEŽIJU :D


..:PREVIEW:..
Počet uživatelů 0/3

Všechny podmínky o objednání máte v článku na 'PREVIEW', čtěte PRAVIDLA !! :)

Layout - As Cinderela's sleeping

4. března 2010 v 19:19 | A-CC
Tahle lay vznikl někdy v prosonci a vyjadřoval snůšku z těch mých nálad.. není to nic extra :D ale mě zaujmul, proto jsem si ho dala na starý blog, omlouvám se, slibovala jsme tento lay už skoro před týdnem, ale až teď k němu píšu článek :D :D a ten s TVD, snad dodělám, ale nic extra nečekejte zítra ho dodělám.Dodatky k tomuhle layi žádné nejsou sry :D

free image host
Počet uživatelů : 0/3
Máte o tento layou zájem ?
Napište mi email na layoutsacc@email.cz s vaší přezdívkou a blogem a předmětem "Layout - As Cinderela's sleeping - A-CC". Já vám potom zašlu barvy a tak, co rolovat, co fixovat, velikost záhlaví, stránky etc.
Nahorů do menu si dáte toto:
Layout by A-CC,
pictures by gilad
brushes by Aethereality

Je potřeba to dát nahorů a neodstraňovat to !! ČTI Pravidla !!
 
 

Reklama