Ke$ha

Layout - Ke$ha [0.2]

28. května 2010 v 15:09 | A-CC
Dlouho jsme tu nebyla a tenhle lay je už z minulého týdne, myslela jsem, že ho dělám na objednávku, celou dobu :D a pak jsem zjistila, že na blogu už asi měsíc a půl nikdo není :D tak jsem se nějak neobtěžovala ho sem hodit :D No ale na to, že je nekódovaný se celkem povedl :D. 
layoutsacc.blog.cz
Náhled:

free image host

Máš o layout zájem? Jak ho získat se dovíš v celém článku.
layoutsacc.blog.cz
Pokud máš o layout zájem, napiš mi na email layoutsacc@email.cz a jako předmět uveď Layout - Ke$ha [0.2]  - A-CC, a do emailu napiš svou přezdívku a blog. Já ti na email (doufejme) odpovím a pošlu ti originální obrázek s potřebnými údaji.

Layout - Ke$ha

16. března 2010 v 21:50 | A-CC
hahahahahahaha :D :D A-CC se vyřádila na tomhle layoutu :D :D no vzala jsem ho přednostně z objednávek - pomlouvejte si mě dle libosti, ale já prostě tohle udělat musela :D .. Tic Toc on o'clock.... neleze to z tý hlavy a neleze.. :D V záhlaví jsem použila texturu, kterou jsem vytvořila dneska odpoledne :D taky jí sem přidám nebojte :D no jinak mě se celkem líbí.. ruka mě bolí víc, když píšu, tajk radši jenom dělám grafiku - to je převážně tím touchpedem.. ale já prostě nedokážu ai 5 minut psát jenom jednou rukou.. .:D :D tak tady je 'mistrovské dílo' A-CC :D
layoutsacc.blog.cz


layoutsacc.blog.cz
..:PREVIEW:..
layoutsacc.blog.cz
Počet uživatelů?: 1/1
 
 

Reklama
Reklama