Jiná grafika

Blend Supernatural

4. září 2010 v 23:16 | A-CC
Smějte sse, smějte se :DD aneb to e já učím v PS :D Druhý výtvor.. jsem holt "talent" no :D já si to radši neposuzuju :DD Ano, taky mě ten seriál pohltil :D

Jinak nekrást! Koušku,škrábu.. a vůbec nedělám nic moc příjemnýho. A myslím to vážně.

Wallpaper Eclipse

23. dubna 2010 v 18:27 | A-CC
Já nevím, já mám dneska nějákou grafickou náladu. Teda tohle není práce ze dneška, je to vlastně z toho laye, co jsme udělala už před půl rokem a objednat si ho můžete zde. Teď jsem dodělala lay s JB... ble, už to mám z krku, snažím se udělat všechny objednávky :D. To se mi asi nepovede. Ale nevadí, tady je ten wall, jen  jediném rozměru - 1280x800.

free image host

Rihanna Rated R - png's

11. dubna 2010 v 12:09 | A-CC
Zbyly mi z minulého layoutu :) Dneska už tu pak budu jenom na to vyhodnocení a zadání 3. kola, protože se usím učit... BiO :D No Rihannu nemám ráda, ale řekla bych, že celkem kvalitní PNG se vždycky hodí ne ? apoň někomu :D


Blends > Amanda Bynes

4. dubna 2010 v 21:59 | Renesmee
Hodně dlouho jste mě tu neviděli. Layouty mi nešli tvořit, neměla jsem na to náladu. Takže se omlouvám, ale už jsem z5. Objednávat ode mě už můžete normálně. :-)
Horší je že přes týden tu zas nebudu kvůli intru. Jako vždycky ale. Chtěla bych sem dneska dát nějaký free laye co mám trošku dýl a potom možná udělat pro Nathaly lay na přání. 
Uvidíme, pač se chci kouknout na díl TVD :-D

Jsou to 3 obyčejné blendy, ale snad za něco stojí :-)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Blend > Heidi Klum

28. března 2010 v 12:57 | Renesmee
Udělala jsem další blend. Se svým druhým blohem jsem ve VBblendovéS tak to dávám i sem.. :-)
Tentokrát jsem to nahrála na svůj účer na DA, no jo, už s ním umím líp. :-) Zatím tam toho moc není, ale ta snad časem přibude.. :-)
Dneska bych měla přidat layout na přání s kapelou Aiden (jen ho nastavit :-D ) a chtěla bych dneska udělat ještě minimálně jeden :-) Ale mám týden volna, tak bych se tady tomu blogu chtěla věnovat více.. :-)
Brown Character Emoticons

27. března 2010 v 19:49 | A-CC
Tyhle pixelky jsem stvořila kdysi před dvouma rokama.. ještě v GIMPU.. to jsem byla ještě grafický nemluvně :D :D :D no jak jsem se k tomu dostala? Tyhle pixelky můžete všude  vidět zelené, žluté, červené, růžové.. (no dobře animované, to jsem tenkrát nevychytala :D) ale kamí potřebovala hnědé k layi.. no a nikde nebyly.. tak jsem se ochotně nabídla, že jí je udělám.. :D :D a až doteď mi strašily v compu :D NEJSOU ANIMOVANÉ! :D neužívejte dle libosti na vašich blocích, ale nikdy je nevydávejte za své a přidávejte můj zdroj !!


Klepnutím na obrázek začne stahování, pokud ne klikněte na toto.


PNG - Ewa Farna

27. března 2010 v 18:11 | A-CC
Zbylo mi z předchozího layoutu, a někomu se třeba bude hodit, protože já ho už (snad) v životě nepoužiju ale dala jsem si s ním práci, taže prosím, pokud ho použijete dejte někde credits :) až budete PNG vkládat na obrázek, odstraňte si z obrázku credits :) Pro zvětšení klikněte :)Blend > Madonna

6. března 2010 v 20:27 | Renesmee
Na svým blogu o Twilight jsem ve VBS, tentokrát byl jako úkol Madonna, tak se vám musím se svým výtvorem "pochlubit" :-D Snad se vám líbí.. ;)

Blends

28. února 2010 v 11:54 | Renesmee
Včera jsem dělala dva blendy do soutěže a tak je zveřejním i tady.. :-)
Ten přechod u blendu se Selenou jsem zvládla v gimpu.. :-D Jen zbytek jsem musela udělat o5 ve PF pač mi tam moc (vůbec) nejde ovládat písmo, ale snažím se.. Chci si najít nějaký dobrý návody a učit se, učit se.... :-)
 
 

Reklama