Duben 2011

Liberty

23. dubna 2011 v 16:29 | A-CC |  Ostatní grafika
První fotomanip. (: Ten nápad jsem dostala jenoom díky tomu, že je to téma jedné soutěže (: Všechny credits jsou v komentáři u obráku po rozkliknutí (: pro všechny kdo se se mnou chtějí hádat :D ten motýl v tý skleničce fakt nebyl :D se podívejte na všechny ty obrázky v credits ;)


The blood brings out what's inside of me. If you think any differently, you're an idiot.

21. dubna 2011 v 21:14 | A-CC
TEAM Stefan! On je úžasný, on je dokonalý <3 On je už nevím co... Paul Wesley je úžasný herec. Proto pro vás mám wall pro váš úžasný notebook (comp asi ne, protože i ta větší má jenom malý rozměry :D). No nic, stáhnete v zazipované složce kdyžtak 2 soubory - jeden wall o velikosti 1024x768 px a druhý o 1280x960 - je to rozmě pro notebooky - ještě by šlo 1280x800 px, ale to uděláte z toho druhého (:
Layout - Nina Dobrev & Ian Somerhalder

17. dubna 2011 v 22:29 | A-CC
..a hle, kde se vzala, tu se vzala...nová inspirace, zkusmě něco nového :D Miluju tenhle pár <3 I když sjem team Stefan, tihle 2 se k sobě v reálu strašně hodí a přeju jim to. No pro ty co stahují, čtěte "read me"! Je světlý, ale snad to nevadí, k nim se to hodí (:
Marilyn

17. dubna 2011 v 16:09 | A-CC |  Ostatní grafika
Poslední dobou je to s mou inspirací od 10 k 5 :D Otevřu photoshop, otevřu nový soubor, zavřu nový soubor, vypnu photoshop. Vážně. Docela mě to užírá, ale já si zvyknu :D Grafická krize se tomu říká, aspoň v PS. Ale tak aspoň jsem něco malýho nakreslila *no malý to zrovna není* :D 11 hodin práce včera a dneska ráno. Asi končím :D Asi mi někdo vymyl mozek :D No měla to být Marilyn, ale tak snad to vpadá i podobně :D
+ postup ->

Project: Colour the Shadows

9. dubna 2011 v 15:37 | A-CC |  Project - Colour the Shadows
btw pokud tento projekt chcete podpořit, prosím, dejte si to někam na blog -> (:

Takže, jednalo by se o projekt, kde by bylo 7 témat - 7 barev duhy - čili červená, oranžová, žlutá, zelená, modrá, indigo a fialová

Začínalo by se červenou. Úkolem je vytvořit cokoliv ze zadaných obrázků (avatarů nejméně 5) v nádechu červené barvy. Fantazii se meze nekladou a zapojit se může každý bez ohledu na jeho grafickou úroveň. Zveřejní se vše, co bude mít platný formulář. Na všechny obrázky, co zveřejníte mimo ty, co sem dám, jste povinní udat credits/zdroj!

Maximální velikost výtvoru musí být do velikosti největšího screenu (pokud se jedná o layout).

Hodnocení -> bude probíhat jak hlasováním, tak hodnocením autorek blogu (doufám, že v tom nezůstanu sama :D). Hlasy za jednotlivá kola se nasčítají, naprůměrují a já nevm co ještě a vyhlásí se vítěz s největším počtem bodů (:

Výhry:
1. místo - 1 měsíc propagace, diplom, větší cena (dle přání- layout, blend, kresba, atd...)
2. - 3. místo - 20 dní propagace, diplom, větší cena (dle přání)
4. místo - 15 dní propagace, diplom, větší cena (dle přání)
5. místo - 10 dní propagace, diplom, menší cena (dle přání - avatar, záložka, signatura...)
6. místo - 5 dní propagace, diplom, menší cena (dle přání)
7. - 10. místo - diplom, menší cena (dle přání)
10. - ?. místo - diplom za účast

Pro registraci prosím pošlete email na layoutsacc@email.cz, s předmětem: Color the Shadows.

přezdívka:
web:
odkaz na dílo (když to připojíte k emailu, nebudu to akceptovat):
použité obrázky (popř. fonty, brushe):
přibližná doba práce:
program, kde jste dílo vytvořili:
váš komentář k práci:

Zadání 1. kola čekujte pod perexem :P

Photoshop Action no. 1

8. dubna 2011 v 16:10 | A-CC
No, jen tak náhodou mě napadlo udělat akci do PS :D je jednoduchá, nic extra složitýho tam nehledejte (: ale nevím, jak ji hodit na net! Třeba na DA nebo tak. Tak prosím, jestli by mi někdo neporadil (: Akce na obrázku, fotka moje (:

EDIT: jsem neskonale vděčná Verush, konečně můžete stahovat! :P

STÁHNOUT!


Dance

2. dubna 2011 v 15:57 | A-CC |  Ostatní grafika
Chtělo to nějáký nový článek :D takže, no grafika to úplně není. Spíš kresba, trošku :D --Because I love dance. Because I love you.-- no 4-5 hodin práce, jsem pyšná - není to nejlepší, ale co, není tam ani jediná čárka rozmazaná! a hlavně to začíná vypadat realisticky :DD No, už nemám co říct. Chao. A-CC :P

rozklikněte, a ještě rozklikněte aa máte plnou velikost :D