Srpen 2010

Layout - Drew Fuller

28. srpna 2010 v 21:21 | A-CC |  Drew Fuller
Moje první práce v Photoshopu :D kritiky vítány je to fakt to první, co jsme v PS udělala, žadný avatar, nic, tohle je prostě první :D no celkem jednoducý, stahujete a nastavujete si ho sami!!!
--
K Drew Fullerovi, možá ho někdo zná, někdo ne. Úplně úžasný herec :D Hraje v Čarodějkách :D a já si na něj vzpoměla, když jsem ze včerejška na dnešek sledovala Klan upírů, myslím, že si plně zaslouží být prvnm "testováním" photoshopu.
layoutsacc.blog.cz

layoutsacc.blog.cz..:PREVIEW:..
layoutsacc.blog.cz

Jak vytvořit klikací ikonku?!

27. srpna 2010 v 20:04 | A-CC |  Tutoriály
Takže to nemehlo, údajně samouk, co po dvou  dnech stažení nedokáže udělat v photoshopu ani akci (a to ví jak na to, je prostě jenom líné). Přemítáže zůstane u GIMPU - říkám, je prostě líné :D Vám z čirého zoufalství přináší návod :D Snad vám to pomůže :D Veškeré kradení trestáno rosápáním ( kam já na ty morbidnínápady jenom chodím? )

>>Krok 1.
Vybereme si obrázek, který chceme mít klikací (klikačku na blog, obrázek, který nás někam zavede nebo třeba ikonku pro affilates)
>Příklad
Já si vybrala naši klikací ikonku:
layoutsacc.blog.cz


Layout - Butterfly

23. srpna 2010 v 22:25 | A-CC |  Příroda
Jednoduchý layout :)) opravdu dost :D zase si ho můžete stáhnout sami, více info na "jak stahovat" Je tam i ikonka do komentářů a button, na který umístíte nápis a hned máte label do menu :))
layoutsacc.blog.cz
layoutsacc.blog.cz
..:PREVIEW:..
--Download--
layoutsacc.blog.cz

el Diseño Nuevo !

13. srpna 2010 v 22:51 | A-CC
Snažila jsem se přijít na něco nového... a taky jsem si řekla na co používat obrázky jiných, když máme vlastní ?? No a jedna z těch vcí asi taky je, že mám takové nutkání "uázat se". Vždycky, když navštívím nějáký blog, tak se v duchu ptám, jak asi vypadá ten, kdo tohle píše, vyrábí.... Na layutu jsou fotky proto, abyste poznali, kdo vám to tu zpatlává :D Layout sám o sobě není moc propracovaný, ale o to jednoduší a nápaditější. Pořád mi nějak ta animace o trochu niká z bývalého místa, ale t se pokusím doešit, stejně jako dodělám menu... So, HASTA LA VISTA, MAŇANA?? O MÁS TARDE!! :))

Barush tady končí

10. srpna 2010 v 16:19 | Barush
avatar

Tak je to tu, na tomhle blogu se nějak zastavil život a mě se to tu nechce rozjíždět, protože není můj, jsem tu jen spoluadminka, takže sem se rozhodla, že si přesunu grafiku jinam. Doufám, že se holky nezlobíte, bude vás tu o jednu míň.. Když mě někdo bude chtít najít, tak jsem na blogu emphase.blog.cz. Tam mám svou grafiku a bude to i takový osobní blog. Tak já se teda loučím. =o)