Březen 2010

Layout - Lindsay Lohan

31. března 2010 v 23:34 | A-CC |  Lindsay Lohan
Včera jsem se musela dost učit.. a dala jsem si přestávku 20 minut... no a jak to tak bývá odreagovala jsem se u grafiky :D Promiň Lady Wrong, že tenhle styl layoutu padl přímo na tebe :D :D 10 minut mi trval layout, 10minut dodatky :D :D a objevila jsme nové triky v GIMPU :D teda jako tím způsobem, že začíám dost kombinovat různé vymoženosti GIMPU :D Nastavila jsem ho až dneska... a pozor UŽ NEMÁM DLAHU a jsou Velikonoce, tak snad něco ještě vytvořím :D No v objednávce bylo - tmavší - splněno, zarovnat na střed - ehmmm... já si tohle nikdy nečtu promiň :D ale snad se bude líbit :)

layoutsacc.blog.cz
layoutsacc.blog.cz
..:PREVIEW:..
layoutsacc.blog.cz
LAYOUT JE NA OBJEDNÁVKU!!
Počet uživatelů: 1/1

AKTUÁLNĚ JE VOLNÝ!!

Taková trošku jiná soutěž...

29. března 2010 v 14:49 | A-CC
Hledáme grafické talenty :D :D ne že bychom my nebyly (jakože já extra nejsem :D :D aneb jak pravila skupina na FB, nekouřím, nepiju...a občas trochu lžu :D)

PS. sry Renesmee, já to to chtěla napsat včera, ale ty jsi zmizela z chatu... teda spíš zase blbnul FB, chtěla jsem zapnout icq, ale nějak se mi to seklo...

Mě, jakožto zakladatelku tohoto blogu už nebaví shánět spoluadminy přes různé blogy, co hledám třeba hodně dlouho, ale většina nakonec nemůže nebo si to rozmyslí....

Pokud byste chtěli být spoluadminem(spoluadminkou) tohoto blogu a přidávat sem grafiku, můžete se - tedy pokud máte zájem přihlásit...

V čem vlastně tato 'soutěž' spočívá? Budou různá kola, ve kterých zadám úkol (například vyrobit avatary, vyrobit blend, vyrobit layout...) Porota budeme my, adminky blogu, s Anonym se to pokusím snad nějak zařídit :). Nikdo nebude vypadávat, v jednotlivých kolech k vašim výtvorům připíšeme co zlepšit atd. - tada pokud o to budete stát :D Od soutěže můžete kdykoliv odstoupit, ale pokud to bude jen z důvodu, že nemáte čas, tak my na vaše práce počkáme a prostě je vyhodnotíme později! Nejlepším grafickým talentům (počet není omezen, od jednoho grafika třeba po 3 atd.) poskytneme možnost být spoluadminem tohoto blogu :), pravidla a kontakty na nás mu dáme poté. Ostatním za účast poskytneme na 2 týdny reklamu na našem blogu :) - SAMOZDŘEJMĚ NEBEREME SEBELEPŠÍ GRAFIKY, KDYŽ NA NÁS BUDOU SPROSTÍ, URÁŽLIVÍ etc.

PŘIHLÁŠKA:
//Přezdívka
//Blog/Pokud nemáš alepspoň email
//V jakých programech pracuješ (PF, PFS, GIMP, PS etc.)
//Jak dlouho už se (snažíš) věnovat grafice ?
//Kolik ti je let ?
//Po skončení soutěže, kdyby jsi měla tu čest stal/a by ses spoluadminem/kou tohoto blogu? Prosím nebuď naštvaný/á, pokud tě nevybereme...

Samozdřejmě, že mám vyhlídlých pár opravdu dobrých grafiků, ale nebojte, nadržovat nebudeme, hledáme grafické talenty...

PS. prosím podpořte nás a na stárnky si dejte banner, děkuju moc :)Layout - Aiden

28. března 2010 v 20:33 | Renesmee |  Aiden
Na tomhle layoutu měl být s polu s touhle kapelou ještě jeden skejťák, proto se ještě veřejně omlouvám. Tohle je kombinace se kterou jsem si nevěděla rady. Další problém byl, že jsem nemohla najít žádný pořádný fotky.. Takže doufám že to není zas tak špatný.. :-)
(vykecávám se pořád z něčeho co...?)
Ale snad se líbí.. :-)
layoutsacc.blog.cz
>>.:PREVIEW:.<<
LAYOUT JE NA OBJEDNÁVKU!!

Blend > Heidi Klum

28. března 2010 v 12:57 | Renesmee |  Jiná grafika
Udělala jsem další blend. Se svým druhým blohem jsem ve VBblendovéS tak to dávám i sem.. :-)
Tentokrát jsem to nahrála na svůj účer na DA, no jo, už s ním umím líp. :-) Zatím tam toho moc není, ale ta snad časem přibude.. :-)
Dneska bych měla přidat layout na přání s kapelou Aiden (jen ho nastavit :-D ) a chtěla bych dneska udělat ještě minimálně jeden :-) Ale mám týden volna, tak bych se tady tomu blogu chtěla věnovat více.. :-)

Brown Character Emoticons

27. března 2010 v 19:49 | A-CC |  Jiná grafika
Tyhle pixelky jsem stvořila kdysi před dvouma rokama.. ještě v GIMPU.. to jsem byla ještě grafický nemluvně :D :D :D no jak jsem se k tomu dostala? Tyhle pixelky můžete všude  vidět zelené, žluté, červené, růžové.. (no dobře animované, to jsem tenkrát nevychytala :D) ale kamí potřebovala hnědé k layi.. no a nikde nebyly.. tak jsem se ochotně nabídla, že jí je udělám.. :D :D a až doteď mi strašily v compu :D NEJSOU ANIMOVANÉ! :D neužívejte dle libosti na vašich blocích, ale nikdy je nevydávejte za své a přidávejte můj zdroj !!


Klepnutím na obrázek začne stahování, pokud ne klikněte na toto.PNG - Ewa Farna

27. března 2010 v 18:11 | A-CC |  Jiná grafika
Zbylo mi z předchozího layoutu, a někomu se třeba bude hodit, protože já ho už (snad) v životě nepoužiju ale dala jsem si s ním práci, taže prosím, pokud ho použijete dejte někde credits :) až budete PNG vkládat na obrázek, odstraňte si z obrázku credits :) Pro zvětšení klikněte :)
Layout - Ewa Farna

27. března 2010 v 11:39 | A-CC |  Ewa Farna
Byla jsem tak nadšená z vašeho zájmu o lay Eclipse... že jsem udělala tuhle tu hrůzu.. teda layout by celekem ušel.. ale já nesdnáším EF, nic proti, někdo nesnáší Twilight já nesníáším Farnu.. tak a teď jsem si určitě zhnusila všechny fanoušky EF, ale nevadí :D LAYOUT JE NA OBJEDNÁVKU! - AKTUÁLNĚ JE VOLNÝ!!
layoutsacc.blog.cz
layoutsacc.blog.cz
>>.:PREVIEW:.<<
layoutsacc.blog.cz

LAYOUT JE NA OBJEDNÁVKU!!
Počet uživatelů: 1/1

Layout - Withering dream

24. března 2010 v 14:29 | A-CC
Já vás varovala :D melancholický.. nwm co mě to popadlo :D ale nevadí :) Tohle je přesně dokonalý příklad, jak dokonale zkazit jinak dokonalý obrázek (to slovo 'dokonalý' je tam nějak mockrát ne ? :D ) Líbí se mi avatar... až na tu šmouhu malou mimo něj.. (detail, malý, ale podstatný :D ) Toho, že se písmo ztrácí na začátku v stránce si nevšímejte, to si můžete nastavit sami (barvu písma :D)
layoutsacc.blog.cz
layoutsacc.blog.cz
..:PREVIEW:..
layoutsacc.blog.cz
Počet uživatelů : 0/3

Layout - Eclipse

24. března 2010 v 14:09 | A-CC |  Filmy
Tenhle už mi ve složce straší dost dlouho :D :D no tak 3 týdny ..dobře.. ale nejlíbí se mi.. tak proč ho sem dávám ? dal mi dost práce :D :D Je hlavně pro milovníky širokých stránek a menu - a hlavně pro Twi maniaky x) jako já :D
PS. jo a už mě štvou lidi, co si do objednávek napíšou, ať to udělá ta adminka, která bude mít dřív čas.... tyhle objdenávky děláme až po těch všech, které nám jsou objednány jmenovitě.. pochopte to !!
PPS. za chvíli sem hodím ještě takový no.. melancholický layout a víte co jsem našla v compu při třídění obrázků? nějáké pixelky, které jsem stvořila v PF asi před dvouma rokama :D :D :D :D Možná sje sem dám :D
layoutsacc.blog.cz
layoutsacc.blog.cz
..:PREVIEW:..
layoutsacc.blog.cz
Počet uživatelů: neomezeno

Layout - ROBSTEN

21. března 2010 v 11:29 | A-CC |  Robsten
Další layout na objednávku :) Nikomu nepřeju to ořezávání.... :D s doplňkama jsem... to byste nečekali.. spokojená :D :D I layout se mi celkem líbí :D to ořezávání ROBSTEN bych nikomu nepřála :D :D tak tady je, snad vyhovuje podmínkám a bude se líbit :)

layoutsacc.blog.cz
layoutsacc.blog.cz
..:PREVIEW:..
layoutsacc.blog.cz

LAYOUT JE NA OBJEDNÁVKU!!
Počet uživatelů 1/1

Texture by A-CC [0.2]

20. března 2010 v 21:20 | A-CC
Ano, tahle textur byla v layoutu s Ke$hou :D jinak k layoutům.. mám 3 rozdělané.. jsem líná je nastavovat..:D :D já na tu lenost jednou doplatím :D :D K textuře? žádný zázrak.. klikmutím na obrázek se dostanete na DA na můj účet (jo ta CLERGNA :D )


Layout - Percy Jackson

20. března 2010 v 15:59 Filmy
Tenhle film si právě stahuju, už jsem o něm četla nějaký články a tak jsem moc zvědavá. Je to vydaný i jako knížka (jak já bych ráda četla jak tohle nebo Vampire Diaries :-D )
Doufám že se vám tenhle layout líbí.. :-)
layoutsacc.blog.cz
Uživatelů 0/3

Layout - Ke$ha

16. března 2010 v 21:50 | A-CC |  Ke$ha
hahahahahahaha :D :D A-CC se vyřádila na tomhle layoutu :D :D no vzala jsem ho přednostně z objednávek - pomlouvejte si mě dle libosti, ale já prostě tohle udělat musela :D .. Tic Toc on o'clock.... neleze to z tý hlavy a neleze.. :D V záhlaví jsem použila texturu, kterou jsem vytvořila dneska odpoledne :D taky jí sem přidám nebojte :D no jinak mě se celkem líbí.. ruka mě bolí víc, když píšu, tajk radši jenom dělám grafiku - to je převážně tím touchpedem.. ale já prostě nedokážu ai 5 minut psát jenom jednou rukou.. .:D :D tak tady je 'mistrovské dílo' A-CC :D
layoutsacc.blog.cz


layoutsacc.blog.cz
..:PREVIEW:..
layoutsacc.blog.cz
Počet uživatelů?: 1/1

Layout - The Vampire Diaries [0.2]

13. března 2010 v 23:11 | Renesmee |  Filmy
Můj druhý layout s TVD. Tento se mi dělala lépe než ten první - už jsem viděla první dva díky.. Je to taky super, ale Twilight je zatím prostě Twilight.. K layoutu asi nic - jen že popisky v menu jsou původní co na blogu ta blogerka má.. :-)

LAYOUT JE NA OBJEDNÁVKU!!

Layout - Robert Pattinson [0.2]

13. března 2010 v 15:27 | Renesmee |  Robert Pattinson
Juchů, jsem ráda že mám tohle za sebou, to nastavování mě nebaví.. Kdybyste viděli kolik mám v pc náhledů.. :-D
LAYOUT JE NA OBJEDNÁVKU!!

Layout - Kristen Stewart [0.2]

11. března 2010 v 16:09 | A-CC |  Kristen Stewart
Kdyby tam nebylo to zápatí a našla jsem lepší písmo na ty rubriky byla bych na něj celkem pyšná :D možná si říkáte, že to nemůže být těžký pracovat s levou rukou v dlaze.. ale zkuste si zavázat levou ruku a pracujte na notebooku bez myši :D tk tady je :):
layoutsacc.blog.cz
..:PREVIEW:..
layoutsacc.blog.cz

Počet uživatelů 0/3

Layout - Robert Pattinson

10. března 2010 v 11:39 | A-CC |  Robert Pattinson
Tak jsem z5, jak asi tučíte -> živá :D ale bez úrazu by to nešlo, mám něco s rukou na 2 dny mám ovázaný výron a na 14 dní dlahu, protože mám něco skostí, ale když mě to po 14 dnech bude ještě bolet budu mít sádru (a zatím to bolí čím dál víc :()já nechci sádruu!! :D no to bych nebyla já aby se mi něco nestal, naštěstí to bylo předposlední jízdu, než jsme odjížděli.. já šikula spadla nějak blbě na prkně.. :D ale ten SNOWBOARDING miluju, takže mě to neodradí :D no a na laye, co za tyhle dny vzniknu budu na všechny hrdá.. no zkuste si pracovat na compu jenom s jednou rukou, nebudou to žádný umělecký díla to ne :D ale já to nevzdávám :D a k layi.. no vlastně nic :D
layoutsacc.blog.cz
..:PREVIEW:..
layoutsacc.blog.cz

Počet uživatelů: 0/3

Layout - Vampire

7. března 2010 v 0:09 | Renesmee |  Fantasy
Po hodně dlouhé době free lay. Vznikl docela inpulzivně. Prohlížela jsem si obrázky co jsem si poukládala když jsme se na intru nudila.. :D No a byl z toho layout.. :-D Prostě - kouzlo.. :-D
Počet uživatelů 0/3

Layout - Untitled Spring

6. března 2010 v 22:49 | A-CC |  Nezařazené
Tak tohle je totální slátanina :D ale pár lidí mě přesvědčilo, abych jí sem dala :D :D(ano poděkujte i Renesmee :D :D a v tom není ironie) :D Tenhle lay je takový divný :D :D ani ty barvy k sobě nejdou. A vlastně víte že si nepamatuju layout který jsem si pochválila ?? možná ten s Jokerem, který se mi fakt líbil :D :D Jak se dá tenhle program z hlavy odstranit ?? Jinak toho avataru si nevšímejte :D

PS: ODJÍŽDÍM NA HORY!! ČEKEJTE MĚ VE STŘEDU, POKUD PŘEŽIJU :D


..:PREVIEW:..
Počet uživatelů 0/3

Všechny podmínky o objednání máte v článku na 'PREVIEW', čtěte PRAVIDLA !! :)

Blend > Madonna

6. března 2010 v 20:27 | Renesmee |  Jiná grafika
Na svým blogu o Twilight jsem ve VBS, tentokrát byl jako úkol Madonna, tak se vám musím se svým výtvorem "pochlubit" :-D Snad se vám líbí.. ;)